Czy można wykonać kserokopię operatu szacunkowego?

Pytania i odpowiedzi
Status: Aktualne
Autor odpowiedzi: Niewińska - Struszyńska Maria Magdalena
Odpowiedzi udzielono: 1 września 2021 r., stan prawny dotychczas nie uległ zmianie

PYTANIE

Przepis art. 156 ust. 1a ustawy z 21.08.1997 r. o gospodarce nieruchomościami (Dz. U. z 2020 r. poz. 1990) – dalej u.g.n. daje możliwość przeglądania operatu szacunkowego osobie, której interesu prawnego dotyczy oraz sporządzanie z niego notatek i odpisów, a niewykonania kserokopii. Osoba, której interesu prawnego dotyczy, żąda zrobienia kserokopii całego operatu szacunkowego.

Czy ma do tego prawo?

ODPOWIEDŹ

Pełna treść dostępna po zalogowaniu do LEX

Zaloguj się do LEX | Nie korzystasz jeszcze z programów LEX? Zamów dostęp testowy